Ice Racing Team Polska

wyścigi motocyklowe na lodzie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

PODZIĘKOWANIA

 Tegoroczne zawody w Sanoku przeszły już do historii. Wszyscy, którzy odwiedzili zimową stolicę Podkarpacia w czasie dwudniowego święta z ICE Racinigiem wyjechali zadowoleni. Pochwały dla organizatorów można było usłyszeć ze strony związku, zawodników, zagranicznych gości oraz najważniejszych VIPów - kibiców! Zarówno w piątek, jak i w sobotę widzowie szczelnie wypełnili trybuny przy torze lodowym Błonie. Na sukces organizacyjny zawodów już kilka dni przed ich rozpoczęciem pracował sztab organizacyjny skupiający ludzi z różnych stron Polski. Promotorzy ICE Racingu w Polsce: Paweł Ruszkiewicz oraz Włodzimierz Szkudlarek jeszcze raz przesyłają szczere wyrazy podziękowania dla wszystkich osób pracujących na sukces tegorocznych zawodów w Sanoku.

Więcej…
 

Sanok Cup według eSanok.pl

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Szyszegow złotym medalistą!

 Andriej Szyszegow wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ICE Racingu. W rozegranym w niedzielny poranek finale w Ufie Rosjanin wygrał pewnie wszystkie swoje biegi i niezagrożenie sięgnął po złoty medal. Wydawało się, że całe podium znów zdominują Rosjanie. Tymczasem na najniższym stopniu podium zdołał stanąć Austriak Harald Simon, który w dodatkowym biegu o brązowy medal pokonał Junira Baziejewa. Po przespanym starcie Rosjanin zbyt ambitnie starał się gonić rywala, co zakończyło się upadkiem i stratą szans na medal. Srebro natomiast dla kolejnego Rosjanina, Siergieja Karaczincewa. Warto podkreślić, że Andriej miał w ogóle nie startować w zawodach półfinałowych ME. Ostatecznie wywalczył awans do finału, startując w turnieju półfinałowym tylko trzy razy jako drugi rezerwowy! 

Więcej…
 

Widera odpadł z ME, Hejnowski i Strugała trenowali w Czechach

 Michał Widera został pierwszym od ponad 40 lat reprezentantem Polski w lodowej odmianie speedwaya, który wyjechał ponownie na lodowe tory w Rosji. W dalekiej Ufie odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy w ICE Racingu. Pechowy początek zawodów sprawił, że Michał nie zdobył w turnieju ani jednego punktu. W swoim pierwszym biegu, jadąc na drugiej pozycji, zahaczył o bandę, upadł i został wykluczony. Ten wypadek miał olbrzymi wpływ na dalszą postawę Polaka. Tymczasem Piotr Hejnowski i Paweł Strugała wzięli udział w międzynarodowych zawodach w Czechach w Oscnej. 

Więcej…
 

Polak w Rosji po 40 latach!

 Michał Widera będzie jedynym reprezentantem Polski w jutrzejszych Indywidualnych Mistrzostwach Europy w ICE Racingu, które odbędą się w rosyjskiej Ufie. W piątek Widera uczestniczył w oficjalnym treningu. Po przeszło 40 latach przerwy kolejny polski lodowy żużlowiec wystartował w Rosji! W sobotę odbędzie się turniej półfinałowy, z którego dziewięciu zawodników awansuje do niedzielnego finału. Z kolei pozostali członkowie ICE Racing Team Polska wezmą udział w międzynarodowych zawodach w Czechach, które pierwotnie miały się odbyć zaraz po Nowym Roku.

Więcej…
 

Widera startuje w Mistrzostwach Europy

 Już dziś w nocy Michał Widera wyjeżdża na Mistrzostwa Europy w ICE Racingu, które odbędą się w tym roku w odległej rosyjskiej Ufie. Pierwotnie awizowany był również start w zawodach lidera polskiej reprezentacji, Grzegorza Knappa. Najlepszy polski specjalista od lodowej odmiany speedwaya postanowił zrezygnować z tego wyjazdu, aby w spokoju popracować nad sprzętem przed zbliżającymi się wielkimi krokami zawodami z cyklu Grand Prix.

Więcej…
 


Strona 120 z 150

SPONSORZY
STRATEGICZNI

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway


 

SPONSORZY
GENERALNI

Sponsorzy Ice Speedway
Sponsorzy Ice Speedway

 

SPONSORZY
GŁÓWNI

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway


 

SPONSORZY

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway


 

PATRONI
MEDIALNI


 

Patronat medialny Ice Speedway

Patronat medialny Ice Speedway

 

Patronat medialny Ice Speedway

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 sanok_herby ruszkiewicz mosir speedway_sanok podkarpackie pzm sanok