Ice Racing Team Polska

wyścigi motocyklowe na lodzie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Szyszegow złotym medalistą!

 Andriej Szyszegow wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ICE Racingu. W rozegranym w niedzielny poranek finale w Ufie Rosjanin wygrał pewnie wszystkie swoje biegi i niezagrożenie sięgnął po złoty medal. Wydawało się, że całe podium znów zdominują Rosjanie. Tymczasem na najniższym stopniu podium zdołał stanąć Austriak Harald Simon, który w dodatkowym biegu o brązowy medal pokonał Junira Baziejewa. Po przespanym starcie Rosjanin zbyt ambitnie starał się gonić rywala, co zakończyło się upadkiem i stratą szans na medal. Srebro natomiast dla kolejnego Rosjanina, Siergieja Karaczincewa. Warto podkreślić, że Andriej miał w ogóle nie startować w zawodach półfinałowych ME. Ostatecznie wywalczył awans do finału, startując w turnieju półfinałowym tylko trzy razy jako drugi rezerwowy! 

Więcej…
 

Widera odpadł z ME, Hejnowski i Strugała trenowali w Czechach

 Michał Widera został pierwszym od ponad 40 lat reprezentantem Polski w lodowej odmianie speedwaya, który wyjechał ponownie na lodowe tory w Rosji. W dalekiej Ufie odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy w ICE Racingu. Pechowy początek zawodów sprawił, że Michał nie zdobył w turnieju ani jednego punktu. W swoim pierwszym biegu, jadąc na drugiej pozycji, zahaczył o bandę, upadł i został wykluczony. Ten wypadek miał olbrzymi wpływ na dalszą postawę Polaka. Tymczasem Piotr Hejnowski i Paweł Strugała wzięli udział w międzynarodowych zawodach w Czechach w Oscnej. 

Więcej…
 

Polak w Rosji po 40 latach!

 Michał Widera będzie jedynym reprezentantem Polski w jutrzejszych Indywidualnych Mistrzostwach Europy w ICE Racingu, które odbędą się w rosyjskiej Ufie. W piątek Widera uczestniczył w oficjalnym treningu. Po przeszło 40 latach przerwy kolejny polski lodowy żużlowiec wystartował w Rosji! W sobotę odbędzie się turniej półfinałowy, z którego dziewięciu zawodników awansuje do niedzielnego finału. Z kolei pozostali członkowie ICE Racing Team Polska wezmą udział w międzynarodowych zawodach w Czechach, które pierwotnie miały się odbyć zaraz po Nowym Roku.

Więcej…
 

Widera startuje w Mistrzostwach Europy

 Już dziś w nocy Michał Widera wyjeżdża na Mistrzostwa Europy w ICE Racingu, które odbędą się w tym roku w odległej rosyjskiej Ufie. Pierwotnie awizowany był również start w zawodach lidera polskiej reprezentacji, Grzegorza Knappa. Najlepszy polski specjalista od lodowej odmiany speedwaya postanowił zrezygnować z tego wyjazdu, aby w spokoju popracować nad sprzętem przed zbliżającymi się wielkimi krokami zawodami z cyklu Grand Prix.

Więcej…
 

Walka o otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku i markowy skuter!

 Warszawskie Towarzystwo Speedwaya serdecznie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym „Żużlem w Obiektyw - otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku”! Prace konkursowe może nadsyłać każdy, dla kogo aparat fotograficzny jest nieodłączonym towarzyszem wizyt na stadionach żużlowych. Najlepszej fotografii nadany zostanie tytuł „otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku”, a jej autor otrzyma w nagrodę markowy skuter Kingway. Do wygrania także bilety na Grand Prix w Lesznie oraz Drużynowy Puchar Świata w Gorzowie. Najlepsze prace wybierze honorowe jury, w skład którego weszli m.in. Doman Nowakowski, Tomasz Lis, Rafał Bryndal, Maciej Dowbor i Adam Krużyński.

Więcej…
 

eSpeedway.pl stawia na ICE Racing!

Niewątpliwy sukces organizacyjny dwóch lodowych imprez w Sanoku zaowocował przedłużeniem współpracy polskiej żużlowej reprezentacji w ICE Racingu z portalem internetowym eSpeedway.pl! Ten portal internetowy to jeden z patronów medialnych sanockich zawodów, który regularnie informuje o występach Polaków na lodowych torach.

W tym sezonie zimowym współpraca będzie poszerzona. Portal umożliwi śledzenie postępów polskich zawodników na bieżąco za pośrednictwem relacji na żywo. W najbliższych planach przewidziano m.in. relację live z występu Michała Widery w rosyjskiej Ufie.

 


Strona 120 z 150

SPONSORZY
STRATEGICZNI

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway


 

SPONSORZY
GENERALNI

Sponsorzy Ice Speedway
Sponsorzy Ice Speedway

 

SPONSORZY
GŁÓWNI

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway


 

SPONSORZY

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway

Sponsorzy Ice Speedway


 

PATRONI
MEDIALNI


 

Patronat medialny Ice Speedway

Patronat medialny Ice Speedway

 

Patronat medialny Ice Speedway

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 sanok_herby ruszkiewicz mosir speedway_sanok podkarpackie pzm sanok